سایت در حال به روز رسانی می باشد
... لطفا منتظر نسخه جدید سایت طی چند هفته آینده باشید.
بستن پنجره

سوالات متداول

در این قسمت به پاسخ سوالات پرکاربرد شما مشتریان عزیز می پردازیم:

 

1- چگونه اعتماد نمائیم و با اطمینان پولمان را واریز کنیم؟

سایت تک جواهر با سابقه ارسال جواهرات به سراسر ایران با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، در وب سایت ساماندهی سایت های ایرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران ثبت شده است و قابل شناسایی است که توسط لینک سایت ساماندهی سایت های ایرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در پایین همین مطلب می باشد، قابل پیگیری است و فقط کافی است بعد از وارد شدن به سایت، در قسمت "جستجوی ثبت سایت" آدرس سایت تک جواهر را وارد نمایید و دکمه "جستجو" را بزنید تا نتیجه ثبت را مشاهده نمایید.

علاوه بر این شرکت تک جواهر در حال طی مراحل ثبت نام برای دریافت نماد اعتماد تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد که این نماد نشانه هویت کسب و کارهای اینترنتی و تحت نظارت بودن این وب سایت ها می باشد.

هر سایتی که دارای نماد اعتماد الکترونیکی است به طور کامل مورد تایید می باشد، که برای اطمینان از اصل بودن نشان اعتماد الکترونیکی هر سایت  می توانید به وب سایت enamad.ir مراجعه نمایید و درستی آن را بررسی نمایید.

شرکت تک جواهر به زودی نماد اعتماد الکترونیکی را دریافت خواهد کرد و در همین صفحه قرار خواهد داد.

لینک وب سایت ساماندهی سایت های ایرانی وزارت فرهنگ و ارشاد جهت بررسی ثبت سایت تک جواهر

 

 

2- چگونه از اصل بودن سنگ ها مطمئن باشم؟

شرکت تک جواهر با توجه به هدف مشتری مداری جهت جذب روزافزون مشتریان و جلب رضایتشان به طور صادقانه تمام جواهرات خود را عرضه می نماید.

جهت اطمینان از اصل بودن سنگ ها می توانید با بخش مشاوره تماس گرفته و با اعلام کد جواهر مورد نظرتان از نوع سنگ آن جواهر اطلاعات تکمیلی کسب نمایید.

خرید جواهرات توسط کارشناسان شرکت تک جواهر به دقت انجام می گیرد و با توجه به کیفیت مناسب سنگ ها و نقره جات انجام می شود، علاوه بر این ها برای جلب رضایت هر چه بیشتر شما مشتریان عزیز و ایجاد اطمینان خاطر برای شما، شرکت تک جواهر همراه با هر جواهر ضمانت نامه ای دارای عکس رنگی جواهر خریداری شده و مشخصات کامل آن به همراه جواهر برای شما ارسال می نماید که دارای مهر شرکت تک جواهر می باشد و شرکت تضمین می نماید، در صورتی که سنگ ها مطابق شناسنامه جواهر نباشند بدون هیچ قید و شرطی جواهر را پس بگیرد.

درضمن امکان صدور شناسنامه معتبر بین المللی برای جواهرات دارای سنگ اصلی می باشد که در تمامی کشورها معتبر و قابل ارائه است و تنها دلیلی که تمام جواهرات دارای شناسنامه بین الملی نمی باشند هزینه زیاد صدور آن می باشد که در صورتی که مشتری هزینه آن را تقبل نماید قابل صدور است. (حدود 150 هزار تومان بسته به نوع سنگ)

در ضمن به این نکته تاکید می نمائیم که اصلی و غیر اصلی بودن سنگ ها در اکثر موارد به هیچ عنوان توسط چشم قابل تشخیص نمی باشد و باید توسط تجهیزات جواهر شناسی بررسی گردد، بنابراین تشخیص اصلی بودن جواهرات توسط فروشنده های طلا و جواهرات امکان پذیر نمی باشد و باید به مراکز جواهر شناسی معتبر مراجعه نمایید.

 

 

3- چگونه از اصل بودن جنس نقره مطمئن باشم؟

جواهرات موجود در سایت نقره اند که به طور معمول دو عیار از نقره موجود می باشد، نقره با عیار 90 و 92.5 که بالاترین عیار نقره می باشد (نقره استرلینگ)، که عیار نقره جات بر روی خود جواهر با شماره 90 یا 925 حک شده است و می توانید بر روی رکاب جواهر مشاهده نمایید، و در ضمن در شناسنامه ارسالی همراه با هر جواهر برای شما نقره بودن رکاب جواهرتان ذکر شده است و قابل پیگیری می باشد، به طور معمول عیار نقره جواهرات  ایرانی 90 و نقره جات خارجی 92.5 عیار می باشد.

 

 

4- چرا به روش پرداخت وجه درب منزل جواهرات را ارسال نمی کنید؟

تمامی شرکت های فروش اینترنتی نقره جات معتبر به صورت پرداخت پول درب منزل کار نمی کنند که به چند دلیل می باشد که در زیر ذکر می نمائیم:

1-      قیمت نقره جات معمولا بالا می باشد، به همین دلیل در اغلب موارد که پستچی، بسته را درب منزل می برد به دلیل اینکه مبلغ جواهر در آن زمان در منزل موجود نمی باشد، بسته برگشت می خورد.

2-      در صورتی که فرد در منزل نباشد، به دلیل اینکه باید مبلغ جواهر پرداخت شود، دیگران بسته را دریافت نمی نمایند.

3-      درصورت ایجاد مشکل و موجود نبودن مبلغ در آن زمان امکان مراجعه پیاپی پستچی نمی باشد.

و در کل برای مبالغ بالا روش پرداخت مبلغ درب منزل قابل اجرا نمی باشد و علاوه بر اینها ارسال جواهرات گرانبها و برگشت خوردن آن ها باعث وارد شدن خسارت به شرکت می شود، به همین دلیل امکان اینگونه ارسال برای شرکت های فروش اینترنتی نقره جات مقدور نمی باشد.

 

 

5- اگر سنگ ها اصل هستند، چرا قیمت آنها پایین می باشد؟

دلیل قیمت پایین جواهرات نسبت به فروشگاه های اینترنتی دیگر و حتی فروشگاه های سطح شهر این می باشد که مدیریت شرکت تک جواهر حداقل میزان سود را برای فروش جواهرات تعیین نموده است، با توجه به این موضوع که هزینه ارسال پستی به سراسر ایران برای تمام مشتریان رایگان می باشد و تمام جواهرات نقره در بسته بندی لوکس رایگان ارسال می شوند.

تمامی این موارد برای رسیدن به رضایت هرچه بیشتری مشتریان و جذب روزافزون مشتریان جدید می باشد که بتوانند با آسودگی خاطر به راحتی جواهرات خود را خریداری نمایند و درب منزل دریافت کنند و این خرید حتی از فروشگاه های در نزدیکی خانه تان ارزان تر شود.

 

 

6- فرق انواع نقره و دلیل تفاوت قیمت شان چیست؟

نقره انواع مختلفی با درجه عیار های متفاوتی دارد که نقره ایران به طور معمول دارای عیار 90 می باشد و از قیمت کمتری نسبت به نقره جات خارجی برخوردار است و نقره های خارجی دارای عیار 92.5 می باشند که با کیفیت تر است، به طور معمول در بازار، نقره جات تایلندی و ایتالیایی به غیر از نقره جات ایرانی موجود است که نقره جات ایتالیایی از قیمت و کیفیت بیشتری از جواهرات تایلندی برخوردارند.

اکثر تفاوت قیمت ها بر اساس تفاوت عیار نقره ها و کشور سازنده آنها می باشد و علاوه براین موضوع دست ساز و یا قالب ریزی بودن جواهر تاثیر زیادی بر قیمت آن جواهر دارد.

 

 

سوالات خود را از طریق بخش "تماس با ما" در میان بگذارید تا در اولین فرصت شما را راهنمایی نمائیم.

منتظر سوالات و پیشتهادات شما هستیم.